Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Fondy, které spravujeme

Většinu investičních příležitostí odmítáme. Do naší správy vybíráme jen to nejlepší.

Zobrazit fondy Kontaktujte nás

akcie dluhopisy nemovitosti alternativy

Global Multi-Asset

Globální vyvážený fond pro kvalifikované investory, jehož portfolio je rozloženo mezi akcie, dluhopisy, nemovitosti a alternativní investice. Strategie je vhodná do každého tržního prostředí a fond může fungovat jako samostatné komplexní řešení.

nemovitosti

Real Estate

Nemovitostní fond pro kvalifikované investory s globálním rozsahem zaměřený na šest různých typů nemovitostí. Výnos tvoří zejména dlouhodobé nájmy institucionálních investorů. Portfolio zajišťuje vysokou odolnost vůči kolísání na finančních trzích.

573 569 nemovitostí 4 světadíly

pohledávky

Roger Receivables Fund

Otevřený podílový fond pro kvalifikované investory orientovaný na investice do pohledávek na platformě Platební instituce Roger. V České republice se jedná o první fond svého druhu. Jeho portfolio je tvořené pouze kvalitními pohledávkami za bonitními společnostmi napříč všemi odvětvími.

akcie

Equity

Fond pro kvalifikované investory zaměřený na akciové investice z celého světa s důrazem na USA a vyspělé trhy Evropy a Asie. Jeho cílem je vysoké zhodnocení kapitálu. Fond uplatňuje robustní diverzifikaci napříč ekonomickými sektory a investičními styly.

soukromý kapitál

Private Equity II

Tento fond pro kvalifikované investory se zaměřuje na investice do podniků, které nejsou obchodovány na veřejných trzích. Portfolio je rozloženo do více než 100 společností převážně z Evropy a USA. Cílem je vysoké zhodnocení díky aktivnímu řízení firem v portfoliu a jejich následnému prodeji.

zlato

Gold

Fond pro kvalifikované investory zaměřený na investice do fyzického zlata. Portfolio je tvořeno zlatými cihlami o hmotnosti 400 uncí uschovanými v trezorech významných finančních institucí v Curychu, Londýně a Frankfurtu. Fond slouží jako zajištění do nejisté doby.

AlgoImperial Fund SICAV

Fond pro kvalifikované investory zaměřený na algoritmické obchodování.

Fond k vaší pozornosti: NWD Private Equity II

Fond investuje do největších a nejlepších private equity fondů z USA a Evropy. Private Equity II představuje jedinečné portfolio, jehož podkladové fondy vykazují následující agregované parametry.

 • Diverzifikovaný
  5–8 fondů → 150+ společností v portfoliu
 • Výnosný
  přes 20 % ročně / 2–3 násobek zhodnocení kapitálu
 • search_new_white Důvěryhodný
  více než 20 let historie, 283 realizovaných projektů
 • Robustní
  443 investičních manažerů, 106 mld. EUR
 • Prověřený
  36 mld. EUR výnosu již vyplaceno investorům

To vše v jednom fondu fondů Úpisy do fondu končí 31. března 2024

Výběr dříve realizovaných investic podkladových fondů