Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Zakládání a správa fondů

Investičních fondů jsou tisíce, ale vytvořit nový fond na míru a dobře ho spravovat umí jen málokdo. Fondům se věnujeme celý život, je to naše doména a to, v čem vynikáme.

Kontaktujte nás

AdobeStock_690718459

O vaše fondy se staráme jako
o vlastní

Nejsme jen teoretici. Patnáct let jsme pracovali s investičními fondy. A než jsme je začali stavět na míru svým klientům, zakládali jsme je pro sebe, všechny s naší vlastní strategií.

Odborné služby

Zakládání fondů

Máte skvělý investiční či podnikatelský nápad, nebo chcete zefektivnit správu rodinného majetku? Provedeme analýzu, sestavíme investiční strategii a fond vám založíme přímo na míru.

Administrace fondů

Máte existující fond a hledáte partnera pro jeho správu? Zajistíme veškeré činnosti spojené s provozem fondu a vy se můžete soustředit na svůj byznys.

Obhospodařování fondů

Máte existující fond a hledáte partnera pro jeho řízení? Zajistíme veškeré činnosti spojené s realizací investiční strategie a řízením rizika.

Získávání kapitálu

Potřebujete kapitál pro svůj fond a hledáte nové investory nebo distribuční kanály? Za téměř 20 let jsme vlastními silami získali a zprostředkovali investice v řádu miliard CZK.