Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Investování Spolupracujte s experty, vyplatí se vám to

Máme dvacet let zkušeností s finančními trhy v Česku i zahraničí. Všechno, co jsme se naučili, každý kousek know-how, každou investiční strategii směřujeme k jedinému cíli. Ochránit hodnotu vašeho kapitálu a podílet se na jeho růstu.

Chci poradenství Chci konkrétní investici

Co pro vás dokážeme?

1−25 mil. czk

premium

Už od jednoho milionu korun umožníme investici do aktivně řízených portfolií, složených z nejlepších fondů na světě, do kterých se běžný investor v ČR nedostane. Společným jmenovatelem je robustní diverzifikace a důraz na řízení rizika. Přidanou hodnotou je přístup k investicím do private equity a k alternativním investicím, jako je umění, fyzické zlato či investiční vína. Umožníme posouzení všech vašich investic u jakékoliv finanční instituce. Samozřejmostí je online přístup k informacím o vašich investicích a pravidelný měsíční report o stavu vašeho portfolia.

25−100 mil. czk

grand

Služby Premium a individualizace portfolia s využitím otevřené architektury investičních řešení a speciálním sektorovým zaměřením jsou samozřejmostí. Významným přínosem je možnost přímých investic do vybraných private equity fondů z celého světa a dalších alternativních investic. Umožníme posouzení všech vašich investic u jakékoliv finanční instituce zdarma. Online přístup k informacím o vašich investicích a pravidelný měsíční report o stavu vašeho portfolia doplňuje možnost pololetní individuální konzultace.

100+ mil. czk

elite

Strukturu vašeho majetku přizpůsobíme vašim individuálním cílům. Zajistíme přístup k jakémukoliv investičnímu nástroji z celého světa za institucionálních podmínek a u vybraných investic možnost podílet se jako partner. Našich více než 20 let mezinárodních zkušeností je vám k dispozici pro investiční a právní due dilligence jakékoliv vaší stávající či plánované investice, včetně analýzy rizika. Umožníme vám zajištění proti tržním výkyvům. Umíme pro vás založit a spravovat váš osobní investiční fond pro efektivní řízení majetku, nebo jako nástroj řešení nástupnictví. Formy řešení mohou být různé, společná je však vysoká míra ochrany kapitálu a dohled nad ním.

MTF_2390

Naší vášní jsou investice, naší expertízou jsou fondy. A svoje vlastní peníze investujeme stejně jako ty, které jste nám svěřili.

Proč investovat s námi?

Tvorba investičních příležitostí

Stavíme fondy s vlastními strategiemi a zpřístupňujeme vybrané investiční příležitosti.

mimořádně robustní monitoring

Sledujeme přes 70.000 fondů z celého světa.

mezinárodní dosah

Při vyhledávání investičních příležitostí se nezaměřujeme jen na Česko, vybíráme ty nejlepší na planetě.

řízení rizika

Kombinujeme výstupy externích analytických týmů a při rozhodování používáme nástroje aplikované matematiky a finančního modelování. Kromě růstu nás také zajímá odolnost vůči propadům a výkyvům trhu.

odměna za výkon

Byli jsme mezi prvními v Česku, kdo zavedl odměňování na základě výkonnosti portfolia. Daří se nám jen, když se daří vám.

Transparentnost a reporting

Nikdy vás nenecháme tápat. Kdykoliv můžete vidět, co se s vašimi penězi děje. Vaše portfolio je neustále dostupné online a v pravidelném reportu.

Co o nás říkají naši klienti

„Se společností NWD řeším své privátní investice již déle než 10 let. Za celou dobu si drží maximální profesionalitu a osobní přístup plynoucí z porozumění individuálních potřeb klienta. Neustále se posouvají v kvalitě a atraktivitě svého portfolia, čehož je fond NWD Global Multi-Asset jasným důkazem. Fond hodnotím jako velmi dobře odpracovanou záležitost pro transparentní a dlouhodobé investování.“

Marek R., 45 let CEO, fintech

„Společnost NWD mi doporučil kamarád, který se pohybuje na finančních trzích a v bankovnictví. Hned první schůzka se zakladatelem fondu NWD Global Multi-Asset panem Štěpánem Tvrdým mě přesvědčila o profesionalitě, dlouhodobé zkušenosti a znalosti investičních příležitostí. Individuální přístup a nadšení, s jakým celý tým NWD vystupuje vůči svým klientům je výjimečný. Fond nabízí přesně to, co jsem hledal – totiž výraznou diverzifikaci v rámci jedné investice, a to nejen z hlediska finančních instrumentů, ale také z hlediska geografického a měnového rozložení.
Se společností NWD investuji již pět let a jsem naprosto spokojen nejen s výnosy, ale i s formou a strukturou odměny pro NWD, která je závislá na zhodnocení investované částky. Vše je podtrženo pravidelnou komunikací o dění na finančních trzích a srovnáním úspěšnosti fondu vůči ostatním fondům, působících na českém trhu.“

Petr T., 51 let Senior Vice President, biofarmacie

„Dlouho jsem na trhu hledal někoho, kdo by se staral o moje peníze. Roky omylů a zklamání mě přivedly k NWD, kde jsem se setkal s profesionální službou a smysluplnou strategií. Hlavní složkou mého portfolia je fond NWD Global Multi-Asset, který mi dodává diverzifikaci investic, vyvážené riziko a hlavně výsledky ve formě nadprůměrných výnosů.“

Václav S., 51 let CIO, mezinárodní technologická společnost

„Mé zkušenosti s fondem NWD Global Multi-Asset se datují od počátku roku 2017. Kladně hodnotím především dlouhodobou stabilitu a výkonnost v dnešním těžko předvídatelném světě. Toto vypovídá o kvalitním podkladovém portfoliu, které nevyžaduje časté zásahy do struktury, a i tímto napomáhá ke generování nadprůměrných výnosů. Proto jsem investici do fondu NWD doporučil i svým dvěma dcerám.“

Jiří S., 72 let Rentiér, bývalý majitel výrobního závodu

„Do fondu Global Multi-Asset jsme investovali podstatnou část rodinného finančního majetku. Oslovila mne zejména struktura portfolia a příležitost lepších výnosů než u standardních bankovních fondů. Za dobu trvání investice jsme již měli možnost se reálně přesvědčit o stabilitě fondu a jeho schopnosti bezpečně překonat výkyvy trhu a současně zachovat dobrou výkonnost.“

Jan A., 51 let Process Manager, IT